Domov » Inšpirácia » Zasvätenie

Zasvätenie

Zdieľaj ďaľej :)

Biografický román, v ktorom autorka obľúbených kníh o joge  prelína staroegyptské zákony a zaujímavé spomienky na minulé životy vo veľmi dávnom Egypte. Nájdeme tu výber z učenia veľkokňaza Ptahhotepa, ktorý vysvetľuje prastaré zákony vesmíru a bytia, osudy ľudskej duše, bohatstvo myšlienok a pochopenia, cvičenia na ovládanie vlastnej mysle a nervovej sústavy,zážitkov skúseností, príčiny a dôsledkov ktoré zahrňujú celú oblasť zákonov karmy znovuzrodenia.

Autorka podáva významné svedectvo, udáva smer v našom chaotickom veku. Od chaosu k poriadku, ako to vo vesmíre funguje. Sféry, ktoré popisuje sú rôzne: vývoj citlivého dievčaťa, rany osudu určujúce proces dozrievania, odlišnosť, vrchol krízy, ktorý vedie do prelome novej existencie. Celá skúsenosť je podporovana silnou osobnosťou, večne pátrajúcou.

Tento román a biografia mystického učenia podáva napínavý obraz záhad zasvätenia, ktorého hlboká pravda vždy dráždila fantáziu a predstavivosť. Je to zároveň najobsažnejšia reinkarnačná správa, ktorá umožňuje hlboký náhľad do pôsobenia karmy, lásky a cyklov zo života do života, umožňuje nám byť na pochybách, alebo vnútri cítiť, že univerzálne zákony nejako pôsobia, nech k nim zaujmeme hocijaký postoj.

Yuyka

Zasvätenie
Zdieľaj ďaľej :)

About Yuyka Lotos

Cestovateľ, pravdohľadač, warrior, dancer, tu a teraz,umelec a začínajúci fotograf pokúšajúci sa byť všade a zároveň postupne spomaľovať a zjednodušovať, vesmír tvoriaci cez človeka na malú chvíľu. KAIZEN

Pridaj koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

*

code