Domov » Inšpirácia » Zákony ducha

Zákony ducha

Zdieľaj ďaľej :)

Keby som sa stretol v horách so svojím vyšším ja a ono by na seba vzalo podobu múdrej bytosti, čomu by ma naučila? Táto otázka otvára múdrosť, ktorú v sebe nosíme my  všetci. Položil si ju i Dan Millman, autor knihy Zákony Ducha.

V pútavom podobenstve prostredníctvom rozhovorov a zážitkov so zasvätenou ženou obdarenou výnimočnou láskavosťou a pochopením, ktorá sa učí od sveta prírody, predstavuje duchovné zákony, ktoré platia na tomto svete. Archetypálna postava horského mudrca dodáva týmto prostým, ale mocným pravdám rozmer skutočnosti. Vydajme sa teda i my po horských cestách a preskúmajme tie najpoučnejšie zo zákonov, ktorých zvládnutie je nám na kľukatých cestách predurčené osudom, ale ktoré vieme aj určitým spôsobom zvrátiť a kreovať. Nebojme sa nahliadnuť do vlastnej duše. Zákony ducha nám rozšíria obzor a môžu byť ako jeden zo sprievodcov, pomocou ktorých môžeme zmeniť smer nášho života, ak sa nebudeme báť učiť od prírody a jej cyklov. Veľmi hlboká, ale jemne, nenútene a príjemne písaná, kde si to svoje nájde každý čitateľ.

Yuyka

Zákony ducha
Zdieľaj ďaľej :)

About Yuyka Lotos

Cestovateľ, pravdohľadač, warrior, dancer, tu a teraz,umelec a začínajúci fotograf pokúšajúci sa byť všade a zároveň postupne spomaľovať a zjednodušovať, vesmír tvoriaci cez človeka na malú chvíľu. KAIZEN

Pridaj koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

*

code