Zákony ducha

Keby som sa stretol v horách so svojím vyšším ja a ono by na seba vzalo podobu múdrej bytosti, čomu by ma naučila? Táto otázka otvára múdrosť, ktorú v sebe nosíme my  všetci. Položil si ju i Dan Millman, autor knihy Zákony Ducha.

V pútavom podobenstve prostredníctvom rozhovorov a zážitkov so zasvätenou ženou obdarenou výnimočnou láskavosťou a pochopením, ktorá sa učí od sveta prírody, predstavuje duchovné zákony, ktoré platia na tomto svete. Archetypálna postava horského mudrca dodáva týmto prostým, ale mocným pravdám rozmer skutočnosti. Vydajme sa teda i my po horských cestách a preskúmajme tie najpoučnejšie zo zákonov, ktorých zvládnutie je nám na kľukatých cestách predurčené osudom, ale ktoré vieme aj určitým spôsobom zvrátiť a kreovať. Nebojme sa nahliadnuť do vlastnej duše. Zákony ducha nám rozšíria obzor a môžu byť ako jeden zo sprievodcov, pomocou ktorých môžeme zmeniť smer nášho života, ak sa nebudeme báť učiť od prírody a jej cyklov. Veľmi hlboká, ale jemne, nenútene a príjemne písaná, kde si to svoje nájde každý čitateľ.

Yuyka

[button color=“purple “ size=“medium“ link=“https://www.pantarhei.sk/knihy/odborna-a-popularno-naucna-literatura/nabozenstvo/nabozenstvo-ostatne/zakony-ducha.html“ target=“blank“ ]Zákony ducha[/button]

Zdieľaj ďaľej :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *