Domov » Inšpirácia » Knihy » Kniha prebudenia

Kniha prebudenia

Zdieľaj ďaľej :)

Básnik a filozof Mark Nepo, ktorý prežil rakovinu, vedome dovolil životu prúdiť skrz seba a vzdal sa očakávaní. Kniha prebudenia je inšpiratívnym výsledkom jeho duchovnej cesty a pochopenia bolesti, ktorá nás neustálne transformuje na silnejších ľudí, schopní vidieť život s nadhľadom a humorom, no zároveň si ho vážiť a zostať k sebe pravdiví.

Nepo hovorí o duchu a priateľstve, pobáda čitateľov zostať vitálni a milovať život beh ohľadu na jeho ťažkosti. Postavte sa tvárou v tvár bolesti a prekonajte ju. Jeho slova sa viažu a vychádzajú z množstva tradícií a skúseností, a ponúkajú nový pohľad na neistotu, lásku bolesť, pomáhajú ožiť, milovať, a najmä nájsť cestu k samému sebe. Nie je to otázka týždňa, ale dlhodobý maratón. Každý zápisok je doprevádzaný cvičením, ktoré čitateľov prekvapí, donúti nezostať na teoretickej úrovni, a poteší ich svojimi myseľ prebúdzajúcimi schopnosťami.

Kniha probuzení
Zdieľaj ďaľej :)
Earn cryptocurrency with EthereumAds

About Yuyka Lotos

Cestovateľ, pravdohľadač, warrior, dancer, tu a teraz,umelec a začínajúci fotograf pokúšajúci sa byť všade a zároveň postupne spomaľovať a zjednodušovať, vesmír tvoriaci cez človeka na malú chvíľu. KAIZEN

Pridaj koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

*

code