Čo vám chcem odovzdať…

[facebook]

V momente ako pochopíte, že sa potrebujete „mentálne zbaviť“ všetkých vašich pripútaností pocítite slobodu, pokoj…

( pripútanosti: minulosť, budúcnosť, ženy, muži, deti, autá, oblečenie, jedlo, peniaze, sex, telo, domáce zvieratká, biznis, podnikanie, skrátka všetko.. )

Všetky pripútanosti si vytvárate vlastnou mysľou. Ona je magnetom, ktorý sa dokáže veľmi rýchlo a tiež silno prilepiť, pripútať k čomukoľvek..

Preto nemôžete dlhodobo udržať stav vnútorného pokoja, štastia, slobody a hľadáte si za neho náhrady.. dovolenky, darčeky, viac peňazí, viac predmetov, viac XXX…

A keď vám niekto tu pripútanosť vytkne, tak nastupuje do dialógu/monológu vaše vlastné EGO, ktoré vám len potvrdí, že ju potrebujete..

Je to však ilúzia.. Ilúzia do ktorej ste boli vtiahnutý a ktorú nevidíte, kedže prijímate všetky možné podnety a impulzy z okolia.
Tieto si potom vysvetľujete po svojom, pretože sú ovplyvnené tým, čo ste videli, počuli, čo ste dostali od rodiny, priateľov, médií atď..

Vďaka tomu, že isté skupiny, ľudia ovládajú časť fungovania vašej mysle a EGA, tak to aj využívajú vo svoj prospech a vo váš neprospech. Preto vznikne veľmi silná sociálna príťažlivost z ktorej sa neviete vymaniť.. Začína to už v škôlke.. pokračuje školou, prácou/zamestnaním..

Takto postupne žijete do 60ky +- 20 rokov, pričom už od 30ky začnete riešiť (niektorý možno skôr) svoje zdravotné, vzťahové, finančné problémy..

A pripútanosť tak stále rastie..

Avšak zabudnete pri tom na seba..

Bolo by lepšie obrátiť pozornosť najskôr do svojho vnútra a tam hľadať.

Pretože odtiaľ vychádza pochopenie, porozumenie.. a objavenie toho ako ste boli celý život priputaný…

[facebook]

Zdieľaj ďaľej :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *