Domov » Úvahy » Väčšina ľudí spí..

Väčšina ľudí spí..

Zdieľaj ďaľej :)

Väčšina ľudí spí. Čo znamená ten spánok? Vytváranie si vnímania a chápania reality na základe ego reaktívnej mysle a všetkých nazbieraných vzorcov od maličkého dieťaťa+prenatál.

Tento globálny spánok je zodpovedný aj za to akú „realitu“ vidíme dnes vôkol seba.

Je to logický a jasný dopad toho ako myslíme a čo pri tom prežívame, čiže aké máme emócie v konkrétnych situáciách.
Z tohto potom celkom jasne vyplýva, že globálne je potrebné zmeniť spôsob rozmýšľania a emócií, ktoré „tvoríme“ každý deň.

Väčšina ľudí boha nevníma, len sa snaží mysľou to volako opísať, že čo si o tom myslia. Je to preto tak, lebo väčšina nemá hlbší vnútorný zážitok boha/zdroja/stvoriteľa/vedomia. Nemá s ním priame napojenie vnútorné/vedomé..

V dualite tu, ešte zatiaľ.. To funguje tak, že protiklady sú dôvodom jej existencie. Ale s navyšovaním vedomia, frekvencie, pochopenia, sebalásky postupne mizne dualita v rozhodovaní, smeruje to do jedného bodu.

Je to tak ako to spomínajú Toltéci, že človek môže byť šťastný stále a každý deň, no deje sa to zrejme až po silnom prebudení sa z ilúzie/maya.

 


Zdieľaj ďaľej :)

About marobai

Pravdo hľadač, štartér ľudí, informačný nasávač, testovač tela a zdravia, rozvíjač mysle a intelektu, zlepšovač fokusu. Projekt manažér, bývalý basketbalista, hráč na bicie, cajon, fujaru, hand pan, gitaru. Milovník prírody, záhrad a všetkého živého. TU a TERAZ..

Pridaj koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

*

code