Vedieť byť sám so sebou..

Zaujimavé, že to že som robil veľa rokov z domu sa mi teraz celkom zišlo, a síce to vedieť byť sám zo sebou doma dlhú dobu, čo som stretol pár ľudí, tak majú zavarený mozog, že im doma hrabká už, lenže všetko je to o mysli, hra ego mysle, s kým? S vami.

Ďaľší fakt keď som tak počúval ľudí rozprávať o tejto ich karanténe, že nevedia čo majú robiť, hmm ja to mam tak, že si musím vybrať čomu sa nevenovať čiže, ktoré veci čítať, študovať aby to bolo momentálne pre mňa užitočné.

Potom môžem meditovať, hrať na gitaru, fujaru, pozerať prírodné dokumenty, počúvať audio knihy dá sa toho fakt veľa, čiže je celkom zvláštne ako sa niekto môže nudit, ak je napr. po 18ke. Pred týmto vekom ešte nudu u druhých chápem..

Inak pred 15 rokmi keď som začal viac sedieť doma pri PC, som pozoroval čo so mnou robí myseľ, je fakt zaujímavé sledovať a samozrejme niekedy aj dost ťažké ju ovládať, kedže sa musíte naučiť sám sa motivovať do roboty, mať určitý režim, riešiť viac vecí naraz ako napr. najprv sa predať potom niečo vytvoriť potom kontrolovať, že vám zaplatia atd.. Bola to veľmi cenná skúsenosť pre mňa. A bežný zamestnanec o tomto nemá ani páru, takže buďte veľmi radi, že máte teplé miestečko a pravidelne vám chodí výplata. To aký stres a nervy vám viem priniesť podnikanie, to zistíte až keď ho začnete robiť..

No tiež je dôležité, a na to som prišiel až po rokoch, alebo lepšie povedané mi to prišlo pochopením istých vecí, uzdravením tela, mysle, že jedna z najdôležitejších vecí je počúvať túžby duše! Nie mysle.. A čo je na tomto ťažké? Vedieť to rozlíšiť!

A v tom človeku pomôže len vnútorná práca na sebe. Nikto to za neho neurobí. Plus tu máme rôzne fázy v živote, kedy vás kľudne bavila volaká činnosť aj 10 rokov a zrazu príde deň, že už k nej nič extra necítite a to sú práve tie momenty obratu, zmeny.. (často sa vtedy prihovára práve duša)
A tie je veľmi dôležité vnímať a na ich základe potom konať.. Nie je to vždy ľahké, lebo zvyky resp. zlo zvyky..

No je to pre život to najdôležitejšie. Duša vie. Myseľ vymýšľa.. A ide to samozrejme hlbšie.. Kedže nie všetky myšlienky sú naše a kam ide pozornosť mysľou tam to rastie, zrejme ďalšia zložitá vec pre niektorých na ovládanie.

A ďalej to ide ešte hlbšie. Ako sa dokázať udržať v rovnovážnom stave? Každý deň? Ako pravidelne prejavovať emócie? Radosť, šťastie, smiech, plač, hnev..
Veľmi veľa ľudí v tomto potrebuje pomôct. Pretože, malý odhad –  80% zdravotných aj psychických problémov je kvôli potlačeným emóciám.. Človek napr niečo dusil lebo to nechcel povedať, chcel sa vyjadriť ale neurobil to. A boom potlačená emócia je na svete. Keď sa ich nazbiera viac, časom začne človek chradnúť, telo je famózne, to mi mu toľko nakladáme.. Skúste sa mu každý deň poďakovať.. Úprimne od srdca..

A potlačene emócie sa vedia dokonca aj vrstviť.. Avšak všetko môžeš vyčistiť. To je najväčší dar, ktorý má každý človek. Len k tomu sa treba prekúsať cez prvotné ego hrátky.. Ego je kamarát, teda neskôr sa ním stane ak ho človek zvládne ak si všimne tú hru ktorú s ním hrá.. Ste totižto dvaja v jednom tele..

Ide to ešte ďalej, tu už máme ale úrovne mimo fyzično ako sú holografická realita alebo, že to čo vidíme nie je realita, no to by som už zabiehal do iných sfér..
Teraz sme tu. V tele. A v tele to treba všetko zvládnuť. Lebo telo ma obrovské schopnosti. Na telo majú vplyv tvoje myšlienky.. Lebo z nich robíš rozhodnutia a neskôr činy. Takže koreňom všetkého je kvalita INFORMÁCIE.. INFORMÁCIA vytvára obraz. Obraz tvorí realitu..

Čo znamená kvalita informácie? Nuž to čo prijímaš cez oči uši nos kožu ústa.. Plus tu máme ešte intuíciu, no to je ďaľšia kapitola..

 

Zdieľaj ďaľej :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *