Je to skutočne makačka..

Jeden malý postreh ( odpovedal som známemu na post na fb, strávil 7 dní v tme)

Keď si v tme tak sa ti tvorí melatonín a po prvých štádiách „myšlienkových pochodov“ sa dostávaš do kľudu. A vtedy to začína byť celkom zaujímavé. Spájaš sa zo sebou a blížiš sa k tomu kým skutočne si.

To čo bežne v živote vidíš, je klasický matrix (ževraj ten náš vytvorila firma MOBIUS už kedysi veeľmi dááávno) a klasické formy a paterny chovania rôznych tipov ľudí, ktorý majú svoje vlastné „sračky“, preto väčšinou dochádza aj k rôznym myšlienkovým pochodom u nich a následne na to sa to prejavuje na ich „akciách a rozhodnutiach“.

Čo je ale podstatné ako sa postupne rozvíjam a rozpamätávam.. čoho všetkého som schopný, je v prvom rade „láska k sebe“. Od nej totižto celkom jasne vyvierajú ďaľšie rozhodnutia, čiže „chcem to robiť“ alebo „musím to robiť“ a druhá podstatná vec je stály rozvoj vlastnej intuície či vôbec s niekým ísť do zakázky/vzťahu a pod.

Čím silnejšiu si rozvinieš intuíciu, tým skôr budeš „vedieť“ či daný klient, človek, vzťah je pre teba vhodný alebo nie. Z toho následne vyplíva, že sa s ním jednoducho rozlúčiš a zákazku/vzťah ani nezačneš. Alebo zákazku začnes a všetko pôjde hladko a normálne.

A o toto ide v živote väčšiny ľudí.. Je to viac menej jedna z najdôležitejších vecí na ktorej treba pracovať, pretože intuícia vychádza zo srdca a nie z hlavy.

Je to skutočne makačka, no brutálne vám to zjednoduší život.. 🙂

7. 7. 2015

Zdieľaj ďaľej :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *