Vráť sa do tela a staneš sa magnetom..

Prečo hovorím o vedomom tele ? Nie je to len kvôli zdraviu, ale dokonca si vdaka tomu môžme tvoriť realitu po akej túžime.Aby sme sa stali neodolateľný magnet pre to čo chceme, je potrebné pustiť rezistenciu,odpor. Keď citime odpor k tomu čo je-energeticky sa hádame s realitou,odmietame ju a netvoríme priestor pre to, čo nám chce doručiť.
Liek? Oživiť supermagnet zvaný telo namiesto stáleho projektovania myšlienok a energie smerom k niečomu,niekomu- vrátenie pozornosti do rúk,nôh,a najmä srdca (Heart-math inštitút potvrdil že srdce keď je aktivované má 100 x väčší náboj ako hlava)

Keď prinesieme pozornosť a prítomnosť z myšlienok do tela,tvoríme tým doslova magnetickú kvalitu
Ďalšia dôležitá vec je stať sa hlavná postava svojho filmu. V určitom bode som si uvedomila, čo asi všetci dobre poznáte,že pre svoju komfortnú zónu som niekedy hrala radšej vedľajšiu postavu vo filmoch iných ľudí a nebola som hrdinom toho svojho,až ma pohltilo okolie.

Čo to v praxi znamená? Robiť to, čo ťa baví,nebát sa byť sám sebou a žiť podľa svojich hodnôt, obklopovať sa ľuďmi a miestami čo mám rád,vedieť povedať nie,dovoliť si robiť chyby, neprosiť sa ľuďom z dôvodu validovania vlastnej hodnoty,a pod a pod. Veď ty vieš najlepšie kedy sa cítiš v plnej sile… 🙂
                                                                                  

Budeš aj ty hlavný hrdina svojho pre ktorý si tu prišiel? aj to je dalsia tema škorpióna <3

Zanaya

Zdieľaj ďaľej :)

Author:

Cestovateľ, pravdohľadač, warrior, dancer, tu a teraz,umelec a začínajúci fotograf pokúšajúci sa byť všade a zároveň postupne spomaľovať a zjednodušovať, vesmír tvoriaci cez človeka na malú chvíľu. KAIZEN

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *