Sme v tom spoločne..

(clanok nepresiel korekturou je to volny google preklad)

Sme v tom spolu Ako si mnohí z nás dobre uvedomujú, uplynulé týždne sa stupňovali interdimenzionálnym duchovným bojom, ktorý sa na povrchu premieta aj do skrytých vojenských operácií, ktoré sa zúčastňujú bitky v záverečnej hre proti globalistickým kontrolórom alebo rodinám luciferských pokrvných línií, ktorá sa chystá ďalšiu fázu veľmi rýchlo odhaliť začiatok časovej osi zverejnenia. Veci budú pravdepodobne prerastať do správ o správach s rôznymi globálnymi konfliktmi, ktoré budú znieť mimoriadne strašidelne, ako napríklad v správach o predohrách globálnej vojny a vojny jadrových zbraní. Keď sa veci navonok zdajú byť skutočne hrozné, nezabudnite, že veci nie sú vôbec také, ako sa zdajú.

Práve teraz sme na vrchole falošných vlajok, agenta provokatéra, kontrolovanej opozície, očividných klamstiev a falošnosti, hlbokých falošných videí a každého propagandistického nástroja, s ktorým sa môžu stretnúť, aby verejnosť nebola zmätená a terorizovaná. Je to významný čas na oslobodenie človeka, ale budeme musieť byť viac rozlišovací a uvedomiť si, že propaganda je vojenská vojna, ktorá sa na nás zameriava s demoralizujúcimi strachmi.

Nepodľahnite, pracujte so svojimi nástrojmi, modlite sa a meditujte, toto je čas radikálnej starostlivosti o seba a poznania svojich hraníc a vnútorných problémov dieťaťa. Propaganda sa používa na účely psychologickej manipulácie na vytváranie mentálnych výmyslov a emočných reakcií, ktoré sú určené na prevzatie kontroly, moci, výhod a výhod na úkor obete. Bežným médiom je propaganda a nie je presné. Toto je agresívnejšie než kedykoľvek predtým; na americkú verejnosť sa zameriava zložitá psychologická vojna a propaganda na vojenskej úrovni.

Ak zistíte, že vás to spustilo, môže byť najlepšie odísť do dôchodku z akéhokoľvek hlavného prúdu, pretože všetky sú vo vlastníctve a pod kontrolou členov satanskej rady. Vonkajšia realita mainstreamového kontrolovaného príbehu sa teraz rúca a padá vo voľnom páde. Zdá sa, že voľný pád voči odhaľovaniu pravdy voči globálnemu zverejňovaniu má epicentrum, ktoré je v USA a ktorému je sieť nadnárodných zločineckých syndikátov vystavená prostredníctvom niekoľkých zahraničných krajín, ktoré majú hlavné chápadlá pôsobiace v korporatokracii, ktoré kontrolujú Spojené štáty prostredníctvom tieňovej vlády.

Ďalšou fázou bude pravdepodobne nájdenie alternatívnych spravodajských kanálov, novovybudovaných platforiem sociálnych médií a online stránok, ktoré prenášajú presnejšie správy širokému spektru súčasných udalostí. To si vyžaduje, aby bolo systematicky odstránených šesť najdôležitejších mediálnych spoločností propagandy a ich predajní, pričom komunikačné kanály a systémy núdzového vysielania sú pripravené fungovať ako hlavné spravodajské zdroje prebúdzajúcej sa verejnosti. Jediný spôsob, akým je možné poskytovať presné správy mimo programovania ovládania mysle inteligenciou CIA Mockingbird, je obísť kontrolované mainstreamové mediálne stránky a teraz je to fáza, v ktorej je možné tohto monštra úspešne zvrhnúť.

V tejto fáze sa masám odhaľuje temnota, ktorá sídli v mysliach a srdciach tých, ktorí sú zničení mocou, bohatstvom a skazenosťou. To spôsobí vlnu šoku a strachu prostredníctvom tých, ktorí nie sú pripravení alebo spia, na tieto skryté udalosti, keď sa prebudia a uvidia realitu pedovorov Power Elite a zločinných psychopatov, ktorí konali nad zákonom a ovládali mainstreamový príbeh. globálnej spoločnosti. Blesk šokujúcich zmien je na nás ako globálna temná noc duše, v ktorej sa rozpadnú lži, bludy a falošnosť kontrolovaného hlavného prúdu príbehu, ktorý nám poskytol falošný pocit bezpečia.

Táto fáza duchovného rastu môže priniesť šokujúce vnútorné i vonkajšie zmeny a väčšiu sebarealizáciu, je to čas veľkých osobných nepokojov, keď prechádzame procesom videnia slepých miest a podvodov v mnohých situáciách. Keď vidíme tieto klamstvá a slepé miesta, miesta, kde sme boli naivní alebo sa jednoducho mýlili, čo teraz urobíte s týmto novým poznaním a ako budete zvládať zmeny, ktoré sa dejú okolo nás, a zároveň čeliť šokujúcej pravde? To, čo sa v súčasnosti deje, je zásadný životný štýl a kultúrne prevraty, život, ako ho poznáme v minulosti, sa končí.

Pre mnohých je to veľká existenciálna a duchovná kríza, ktorá prináša normálne reakcie v smútku, hneve, smútku, zmätku, bezesných nociach a dokonca aj tvárou v tvár konfrontácii s inými, ktorí boli menej pravdiví. Budeme mať strašne veľa veľmi nahnevaných ľudí, keď zistia, ako veľmi ich klamali a zrádzali tí verejní činitelia, ktorým dôverovali. Keď podstupujeme zmenu v základe nášho pocitu bezpečia a identity, preniká do najhlbšieho jadra nášho bytia, pričom odráža rázové vlny, ktoré nás nútia dostať sa z oblastí osobného pohodlia a emocionálne a duchovne rásť nad súčasnú úroveň. . Nezabudnite, že umelé fasády, sebaklamy a bariéry budú padať, či sa vám to páči alebo nie, pretože sme dosiahli kolektívny limit v tejto oblasti a už s tým nemôžeme žiť.

So zločinmi proti ľudskosti sa musí počítať a aby sa ľudstvo uzdravilo, musíme sa dožiť skutočnej spravodlivosti v našej spoločnosti a na kozmickej úrovni. Aj keď je táto fáza duchovného rastu veľmi ťažká, všetci musíme podstúpiť tento proces rozlišovania a videnia pravdy, nikto sa nedostane z tohto kritického kúska duchovného vzostupu. Hora ega, tela bolesti, podvodov, fasád, ilúzií, manipulácií a emocionálnych háčikov s návnadami musíte zničiť, aby ste sa mohli slobodne postaviť pravde a získať presný zmysel pre realitu bez falošných pripútaností. Niektorí z nás na duchovnej ceste, ktorí držia priestor iným, blízkym okolo nás, ktorí prechádzajú týmto intenzívnym procesom svetelného úderu a šokujúcich zmien.

Naši blízki, priatelia a známi môžu byť zmätení a zmätení z toho, čo sa deje. Môžu začať prejavovať známky traumy, premietať rôzne obrazy, môžu mať chybnú pamäť, môžu predvádzať archetypy minulého života, môžu sa cítiť ohrození a terorizovaní strachom z prežitia v budúcnosti. Nie sú schopní hlboko porozumieť všetkému, čo sa deje, pretože sú úplne ohromení intenzívnymi energiami, ktoré nútia k transformácii vedomia, ktoré vyvolávajú hlbokú emocionálnu bolesť a smútok. Na udržanie jasného a bezpodmienečne milujúceho priestoru pre také intenzívne formy duchovnej alchýmie je dôležité mať k tomuto procesu úplného pozorovateľa, aj keď môže byť bolestivé sledovať ľudí, na ktorých nám záleží, znášať takú intenzívnu bolesť, zmätok a smútok.

V duchovnom spoločenstve je to výzva k sebaovládaniu v súcitnom vydávaní svedectiev a nikdy k tomu, aby ste prevzali emocionálny proces iného človeka alebo nesúrodé vnímanie, keď sú v hlbokom a vášnivom boji o vnútorný Armageddon, zatiaľ čo konštrukt ega máva okolo v smrteľných bolestiach. Najdôležitejšie vzťahy, ktoré máme, sú s našou vyššou mocou, Bohom a vnútorným vzťahom, ktorý máme sami so sebou.

Ideme dovnútra, aby sme zistili, že všetko, čo budeme kedy potrebovať, je existencia v nás za účelom vybudovania nepreniknuteľného spojenia vo vašom priamom vzťahu s Bohom – zameraním sa na najvyššiu službu Bohu, ktorou v tejto chvíli môžete byť. Na tom všetkom záleží, toto je cvičenie na budovanie cností, ktoré vybuduje neuveriteľnú duchovnú silu. Toto je tá chvíľa.

Musíme ísť dovnútra a spoliehať sa na vnútorný pocit vo svojom srdci, na pravdu, ako ju teraz poznáme, so zameraním na vnútorné spojenie a zosúladenie so svojimi osobnými hodnotami, modlitbou a meditáciou, aby sme posilnili priamu komunikáciu s Bohom a svojim vnútorným duchom. , všetkými možnými spôsobmi. Zostaňte bdelí, keď prechádzame údolím tieňa a smrti, na druhej strane ničenia je stvorenie, ktoré čaká na hlbšie osvetlenie vyššieho vedomia, ktoré sme my pracovníci svetla a Hviezdne semená tak tvrdo pracovali na dosiahnutí.

Buďte si istí svojim vnútorným vedomím, že je to udalosť, ktorej sme sa zúčastnili na Zemi a ktorej sme svedkami, obrovská transformácia globálneho prebúdzania, udalosti odhalenia a proces katalyzovania duchovného vzostupu ľudí na planéte Zem. Vedzte vo svojom srdci, že je to tak, ako to má byť, a že je najvyšší čas. Nech s vami kráčajú duchovia Kristovi v duchu čistoty, štedrosti, trpezlivosti, láskavosti, disciplíny/zachovania, usilovnosti a pokory.

Nebojte sa, sme v tom všetci spoločne!

Láska večná, Lisa Renee

https://energeticsynthesis.com/resource-tools/blog-timeline-shift/3674-we-re-in-this-together

Zdieľaj ďaľej :)

Author:

Pravdo hľadač, štartér ľudí, informačný nasávač, testovač tela a zdravia, rozvíjač mysle a intelektu, zlepšovač fokusu. Hráč na bicie, cajon, fujaru, hand pan, gitaru. Milovník prírody, záhrad a všetkého živého. TU a TERAZ..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *