Naše skutočné schopnosti..?

Tak priatelia, bude veľmi fajn ak začnete vnímať „bigger picture“ toho, čo sa tu deje a prečo tu sme, tu na zemi, ale hlavne aké sú naše skutočné schopnosti, stačí.. len trošku na sebe popracovať a otvoriť si viaceré kanály vnímania.. Tiež na tom pracujem, nie ste sami 😀

Máme obrovské možnosti, každý jeden z nás, jediný veľký problém sú naše mysle, a čo nám hádžu do reality nášho života. Takže najlepšie je začať priamo od seba. Čiže vo svojom vnútri, nájsť si voláke tiché alebo príjemné miesto a tam sa započúvať.. do niečoho konkrétneho čo sa vám bude páčiť, niečo si nájde každý a na začiatok je to určite dobrý štart.

A keď budete vnímať len to jedno, tak verím, že po častejsom opakovaní tohoto „cvičenia“ začnete vnímať ďaľšie veci naokolo, ale hlavne seba samého a čo sa skutočne deje. Vnímajte seba samých, a urobíte najlepšiu vec vo vašom živote.

A hlavne pamätajte, že čo vyvoláte (myšlienkou ako aj rečou teda slovom), to má vždy niekde odozvu.. vždy. Pretože sme navzájom prepojení. Každý jeden zvuk (slovo), ktorý z nás vyjde má svoj zmysel.. Kedže je konkrétnou vibráciou, čiže frekvenciou..
Zvuk sú aj farby.. Zvuk sú aj symboly alebo obrazy..

Samozrejme treba vedieť oddeliť určité veci, napr. nekonečné dávanie a „rozdávanie“ seba samého nie je harmóniou, ale vyhadzovaním energie. Je fajn vedieť aj správne „brať“ a zároveň „dávať“. Všetky veci, ktoré sa ľudom dejú majú svoj zmysel, nič nie je „štastie“ alebo „náhoda“. Všetko vznikne, na základe toho čo sme spravili, povedali, mysleli.. Skúste sa zamyslieť, koľko vecí si už ľudia „pomysleli“ za posledných 100 rokov.. a čo to všetko vyvolalo neskôr..

Ako sa vraví „as above so below“ alebo ako hore tak aj dolu..
a preto ak môžem prispieť niečim dobrým a pozitívnym do tohoto obrovského poľa „myšlienok, energie ..“, tak sa to budem snažiť aj robiť, kedže viem, že je niečo viac čo nás všetkých spája.. a že na druhej strane to môže vyvolať niečo oveľa väčšie ako by som na prvý pohľad čakal..

Utrpenie je ilúzia toho čo si vytvárame, ako sa na veci pozeráme.. vždy vychádza práve z mysle. Našťastie ale to čo vnímame ako svoju realitu môžeme meniť. Kedže sa môžeme rozhodovať čo si v mysli budeme držať a čo nie. A tak sa dostávam opäť k začiatku, že treba začat od seba, každé ráno. Nenechať vstupovať do všetkých vecí vlastné ego, ale na chvíľu zastať a počúvať „vnútro“. A nedovoliť reaktívnej mysli reagovať za „nás“.

Takže to ukončím vetou „zapnite“ seba samých.. Naštartujte svoje skutočné zmysly a hlavne začnite sa mať radi 🙂

úvaha z 5. 2012

Zdieľaj ďaľej :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *