Domov » Úvahy » Skutočne poriadny zubár..?

Skutočne poriadny zubár..?

Zdieľaj ďaľej :)

Skutočne poriadny zubár je len biozubár, tzv bio dentist, ktorý chápe súvislosti chrupu a tela/orgánov/meridiánov.

Ostatní sú len figúrky v systéme čo robia presne to, čo sa naučili v škole, čiže vŕtanie, vyberanie, lepenie, osvetlovanie, umŕtvovanie štýlom, veď sú to LEN ZUBY..

Možno vám to znie drsne, a keď toto číta zubár, tak mi je úplne jedno čo si myslíte, radšej si naštudujte práce od profi zubárov, napr. Dr. Weston Price, Gul Higgins a ďalších, ktorý mali nielen záujem človeku riešiť zuby ale hlavne vedeli, že majú priamy vplyv aj na jeho ďalšie zdravie.

Potom ešte odporúčam knihy od Dr. Jerry Tennanta – Healing is voltage a úplne najviac by mali zubári čítať knihu od doktora George E. Meiniga – Root canal cover up, ktorý vytvoril root cannals alebo metódu tzv. koreňových kanálikov, resp endodonciu, čiže odstránenie nervov a následne vyplnenie mŕtveho zuba. A na konci svojej praxe keď si naštudoval to čo všetko urobil Dr. Weston Price, tak začal všetkých zubárov odhovárať od toho aby robili korenové kanáliky… sila, že?

***

A tu je link na veľmi šikovnú stránku – ktoré zuby s čím súvisia (orgány, žľazy, stavce, symptómy) a buď si istý, že to mrte sedí. Ak neveríš počkaj pár rokov, potom uvidíš..

Milujem weby kde sú veci pokope a prehľadne na jednom mieste, škoda, že len zopár je takých.

 

KLIKNI NA ZUB A SLEDUJ TABUľKU KTORÁ SA ZOBRAZÍ:

KLIKNI SEM

Meridian Chart for Teeth

 


Zdieľaj ďaľej :)

About marobai

Pravdo hľadač, štartér ľudí, informačný nasávač, testovač tela a zdravia, rozvíjač mysle a intelektu, zlepšovač fokusu. Projekt manažér, bývalý basketbalista, hráč na bicie, cajon, fujaru, hand pan, gitaru. Milovník prírody, záhrad a všetkého živého. TU a TERAZ..

Pridaj koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

*

code