Skutočne poriadny zubár..?

Skutočne poriadny zubár je len biozubár, tzv bio dentist, ktorý chápe súvislosti chrupu a tela/orgánov/meridiánov.

Ostatní sú len figúrky v systéme čo robia presne to, čo sa naučili v škole, čiže vŕtanie, vyberanie, lepenie, osvetlovanie, umŕtvovanie štýlom, veď sú to LEN ZUBY..

Možno vám to znie drsne, a keď toto číta zubár, tak mi je úplne jedno čo si myslíte, radšej si naštudujte práce od profi zubárov, napr. Dr. Weston Price, Gul Higgins a ďalších, ktorý mali nielen záujem človeku riešiť zuby ale hlavne vedeli, že majú priamy vplyv aj na jeho ďalšie zdravie.

Potom ešte odporúčam knihy od Dr. Jerry Tennanta – Healing is voltage a úplne najviac by mali zubári čítať knihu od doktora George E. Meiniga – Root canal cover up, ktorý vytvoril root cannals alebo metódu tzv. koreňových kanálikov, resp endodonciu, čiže odstránenie nervov a následne vyplnenie mŕtveho zuba. A na konci svojej praxe keď si naštudoval to čo všetko urobil Dr. Weston Price, tak začal všetkých zubárov odhovárať od toho aby robili korenové kanáliky… sila, že?

***

A tu je link na veľmi šikovnú stránku – ktoré zuby s čím súvisia (orgány, žľazy, stavce, symptómy) a buď si istý, že to mrte sedí. Ak neveríš počkaj pár rokov, potom uvidíš..

Milujem weby kde sú veci pokope a prehľadne na jednom mieste, škoda, že len zopár je takých.

 

KLIKNI NA ZUB A SLEDUJ TABUľKU KTORÁ SA ZOBRAZÍ:

[button color=“purple “ size=“medium“ link=“https://www.grotonwellness.com/practices/dental-orthodontics/health-focused-or-biological-dentistry/meridian-chart-for-teeth/“ target=“blank“ ]KLIKNI SEM[/button]

https://www.grotonwellness.com/practices/dental-orthodontics/health-focused-or-biological-dentistry/meridian-chart-for-teeth/

 

Zdieľaj ďaľej :)

Author:

Pravdo hľadač, štartér ľudí, informačný nasávač, testovač tela a zdravia, rozvíjač mysle a intelektu, zlepšovač fokusu. Hráč na bicie, cajon, fujaru, hand pan, gitaru. Milovník prírody, záhrad a všetkého živého. TU a TERAZ..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *