Si skutočne živý človek..?

Tu mate krasne vysvetleny morsky zakon, law of the sea, ide o najvacsi podvod spachany na ludoch:

Len zabudol na jednu vec, a sice ze to vsetko vzniklo podvodom, ktory si vymysleli tie chore hlavičky..

Cize ak doterajší establishment chce aplikovať ich „novy“ reset, tak len pokracuju v podvode, ktory vytvorili.. A preto je dolezite im to razne zatrhnut. Viete o kom hovorim ano? Bankari finančníci atd. A okrem ineho vsetko je to len zmeska slov ktore si spisali a akoze si vytvorili vlastny „legalny“ system, pricom slovo legalne je tiez vymyslene a nema nic spolocne s právom.. Skratka legal a lawfull su dve odlisne veci.

Legalese je vlastne jazyk ktory si tiez vytvorili.. A gro planety im na to skocilo

Presne ma napadlo ako zacal hovorit o trustoch, ze si mozme potom vytvorit vlastný trust. Na ktory sa vztahuju moje „pravidlá a, zakony“. Cize logicky nie som potom sucastou toho ich trustu.

Ale ako vidíte toto vsetko su takee velke hry ego mysle.. Je to tak neskutocne az to je skutocne.

Su to chori ludia, ak sa daju vobec nazvat ludmi. Vytvorili mrtve osoby/entity ktore su firmami a s ktorymi sa teda obchoduje na burze. Ktoru si zrejme tiez vytvorili.. Takto si nahrabali dostatok penazi vdaka ktorym potom ziskali moc ktoru dalej pouzili na ludi. Avsak z hladiska vyvoja ich duse, sa vlastne nikam neposunuli. Lebo jedine co akoze ziskali je fiktivna moc.. Ktoru maju v tom ich jednom spackanom zivote. V momente ako zomru, si nic nezoberu nic, cize ani peniaze ani moc. Zosype sa im to pred ocami..

Parlament, policajne zlozky, sudy su vsetko korporacie.. Su súčasťou gigantickeho podvodu pachaneho na ludoch..

Zdieľaj ďaľej :)

Author:

Pravdo hľadač, štartér ľudí, informačný nasávač, testovač tela a zdravia, rozvíjač mysle a intelektu, zlepšovač fokusu. Hráč na bicie, cajon, fujaru, hand pan, gitaru. Milovník prírody, záhrad a všetkého živého. TU a TERAZ..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *