Sebaúcta uprostred chaosu

“Tak ako čerstvý vzduch v miestnosti vymieňa starý, tak i život bojovníka neustále prúdi. Môže sa stať že sa v miestnosti bez okien usadí starý vzduch, ktorý sa dá dýchať len ťažko. Bojovník však nie je miestnosť bez okien. Je čerstvým vánkom, ktorý prudi do miestnosti cez otvorené okno.”


Ako si vytvoriť svätyňu uprostred tohto chaotického sveta v prerode? Ked mnoho ludi nechape tomu,čo robím ?
Ako spomalím myseľ a otvorím srdce väčšiemu vedomiu kde je menej analyzovania,viac pritomnosti a otvoreni sa vln života?
Ked tlačíme,náš vnútorný kritik sa zatne.Krok za krokom,nádych po výdychu s ctením si svojich pocitov a procesu..Bez potreby vysvetľovať druhým prečo robíme čo robíme a aká je naša hodnota.

Tak ako sa chováme sami k sebe,tak sa k nám budú chovať aj ostatní..


Môžeme už oceniť a pustiť láskyplne našu charakterovú časť,našu hradbu ktorú sme si vyvinuli v strachu čase ked plnila svoj účel, no teraz už doslúžila, je z nej až dysfunkčný opakujúci sa zvyk?
Ľahkosť bytia, ktorú získame preváži výhody plynúce z toho, ako batožinu nadalej nosiť..Vždy keď pustíme niečo staré,obnosené získame tým pocit,že žijeme..
Už ju môžme s výdychom pustiť.Ked ju rozbalime a skontrolujeme aby sme sa rozhodli, či si ju ponecháme alebo nie,táto vedomá voľba, krok po kroku nám otvorí život, kde sa život prestane diať nám ale PRE NÁS..


Zistíme že riešenie je priamo pred nosom- vybrať kostlivcov na svetlo a zistíme že netreba hodiny reiki alebo kraniosakrálnych terapii, ale len si s nimi pokecať akú rolu sa snažili splniť a vtedy sa rozsypú na prach.My ušetríme čas a peniaze,a budeme si vedieť zobrať kreatívnu silu, ktorú máme všetci práve v tomto okamihu v sebe !Aby sme sa rozhodovali vedome a menili svoj svet potrebujeme úrodnú pôdu v našej vnútornej záhrade.
Každý má na túto vnútornú prácu iný spôsob.Alebo kombinácie spôsobov.
Niekedy stačí zámer a odpovede začnú prúdiť všade okolo, ak to vnímame.Náhodná konverzácia, knižka na poličke u kamoša..
Všetka táto práca, ma napriek tomu že spoločnosť tvrdí opak obrovskú hodnotu, jedinú, ktorú si berieme so sebou.

Ja som INTERNO a mám vplyv NA EXTERNO.
Ja ovládam to vonku,nie to mna. To,že to tu má prednastavený koncept procesu neznamená nič. Ja dokážem ovplývať tým ,všetkým.
Je úplne jedno čo je vonku, ide o to čo je vnútri. V MOJOM vnútri.


Pochopenie našich vzorcov ochrancov z detstva dáva silu robiť krôčiky z mentality obete (bože,prečo ja ?) do roly Manifestora,ktorý sa stáva režisérom filmu a kedže nasleduje svoj elektromagnet- srdce k svojmu autentickému ja a poslaniu, všetko sa začína diať s ľahkosťou a viac do seba zapadať -správni ľudia na správnom mieste.

Nikdy nie sme sami. Ten, kto sa vydá na cestu nahliadnutia na seba s pravdou a odvahou byť tam pre seba a dať si to čo mu nebolo dané v minulosti a detstve, je hrdina

Zdieľaj ďaľej :)

Author:

Cestovateľ, pravdohľadač, warrior, dancer, tu a teraz,umelec a začínajúci fotograf pokúšajúci sa byť všade a zároveň postupne spomaľovať a zjednodušovať, vesmír tvoriaci cez človeka na malú chvíľu. KAIZEN

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *