Pusti kontrolu..

Vedieť kedy pôvabne odísť, ukončovať cykly na uvoľnenie priestoru novému je dôležité. Dovoliť si nevedieť čo presne bude, pustiť kontrolu lebo často to,čo nás čaká je omnoho lepšie ako to čo sme si želali a vizualizovali. Ako kamarát, ktorý chcel cestovať a zistil že zato bude ešte aj platený a robiť terapia s delfínmi. Vďaka tomu, že bol v stave otvorenosti a bytia viac ako nekonečného snaženia.

V poslednej dobe ma doslova vyhodilo z rôznych okolností, ktoré už nie sú dlhšie so mnou v súlade,pretože som sa zmenila. A začalo sa to diat všetko naraz, človek ma pocit že stráca istoty, ktoré má ego tak Rado 🙂 Ale vyššie vedomie chce objať neistotu a nelipnúť na očakávaniach. Vek Vodnára vyžaduje spolutvorenie s Vesmírom,vyšším zámerom a všetko čo má povrchné „fake“základy sa zosýpa ako domček z karát.

Ostávať pri programoch,ľudoch,miestach,vzťahoch a párty (:D) ktoré pre nás nie sú dobré je pre nervový systém toxické.

A aj tak niekedy dokážeme zotrvať v týchto cestičkách o dosť dlhšie ako by bolo naše slobodné srdce rado. No nikto nás fluidite v zmenách neučil.

Otvor sa organickému odhaľovaniu sa tvojej cesty.
Ak dokážeš ctiť svoje vnútorné potreby a konať kroky v prítomnosti s láskavosťou k sebe a dôverou že všetko v minulosti nebola záťaž ale doviedla ťa až sem,všetko na tvojej ceste sa bez námahy odkryje.

Ono sa to nezačne diať až ked bude mať tvoja myseľ pociť že si celistvý a vylieceny ako som sa domnievala,je to pasca a často sme READY.

Práve naopak-scelistvie sa cez tie malé postupné kroky,ktoré budeš robiť po kúskoch. (Ako moja príprava na retreat v Egypte kde nebudem ochromená v stave bojuj uteč uvažovať čo všetko mám spraviť v najbližších týždnoch,ale uvolnim cestu mojej vnútornej múdrosti-ako keď auto ide a svieti v tme-ide najbližších pár metrov.

Utrieť prach.Zaplatiť účet.Kúpiť letenku.Zacvičiť si dva cviky.Zastaviť sa a hýčkať sa čo chce teraz telo srdce myseľ.

A potom v yangovom stave znova vpred.Nevybiť si dych prehnaným ohňom okamžite na prvý šup,ved to bolo pre mna kontraproduktívne.


Konať v uvoľnenosti a otvorenosti bez očakávania je umenie 🙂 To vie aj TAO, ktoré sa vlastne celé točí okolo tohto zjednotenia.

Bez myslenia na budúcnosť alebo výčitok z minulosti čo som spravil/čo som nespravil ( moj obľúbený program,ktorý mi zastieral dokonalosť prítomnosti.No posledné dni sa stal nejaký posun že sa k nej vraciam menej a menej.)

Nebudeš to vnímať ale tvoje kroky budú stále väčšie a zvládneš toho viac.

No a možno si to ani v radosti z konania (ktoré je samotným cieľom)nevšimneš a príde čas, kedy budeš môcť myslieť na budúcnosť a svoju časovú os ako na silnú stabilnú ale fluidnú cestu s vnútornou silou a odhodlaním zvládnuť ju lebo vieš že je to absolútne všetko len na tebe.


P.S.:1 Časové línie (TIMELINES)sú rôzne energetické a teda aj životné cesty, ktoré máš práve teraz k dispozícii v závislosti od tvojej frekvencie,nastavenia,zámerov a životných rozhodnutí.V tomto čase je veľmi dôležité posilniť vedomú voľbu vystúpiť na tú navyššiu os a presvetliť,uvoľniť všetky nižšie (často umelo vytvorené)línie,ktoré nie sú v súlade s dušou zvoleným osudom prebudenia,radosti potenciálu najvyššieho a služby.Môžem nahrať vedené video na jednu techniku 🙂


P.S.2: „Musel som ťa prinútiť inak by si sa nikdy nepohol“
-Vesmír

Zdieľaj ďaľej :)

Author:

Cestovateľ, pravdohľadač, warrior, dancer, tu a teraz,umelec a začínajúci fotograf pokúšajúci sa byť všade a zároveň postupne spomaľovať a zjednodušovať, vesmír tvoriaci cez človeka na malú chvíľu. KAIZEN

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *