Prečo je „nechcenie“ kľúčom k prijímaniu

Nedávno na mňa vybehol zaujímavý výrok:

„Tajomstvo úspechu je pri hraní sa s realitou zabudnúť na to, čo si myslíš, že potrebuješ.“

A včera kamarátka načala práve túto tému. Čo tvrdí veľa známych motivátorov?

Aby si uspel musíš jedine ťažko makať,stále vizualizovať,snažiť sa..

Je jednoznačné že pečené holuby len tak do úst nespadnú..

Girl playing in the sun

ALE..

Chcenie a intenzívne túženie po niečom/niekom = vzdor a blokovanie. Napr. ak zúfalo chcem v niečom uspieť alebo potrebujem lásku konkrétneho človeka, posilňujem tým pocity NEDOSTATKU a núdze, že to ešte nemám.

Tvorím energetický odpor. Nie som šťastná, lebo to ešte nemám a je to mimo mňa, doslova projektujem tie emócie na daného človeka či situáciu a odpudzujem ju.

Ľudia z nás cítia čo cítime my. Určite si už zažil, že keď si sa niečoho vzdal alebo dobre bavil a bolo ti jedno aký bude výsledok, veci k tebe začali prirodzene gravitovať. Magnetizmus zvnútra..

Prejsť z robenia a naháňania do stavu BYTIA a istoty, že vytúžená okolnosť je už moja..To je ten obkecávaný FLOW.

..že Vesmír to v spolupráci so mnou zariadi bez mojej potreby poznať každý krok =rovnica úspechu.

Ale to sa ľahšie povie ako urobí, najmä keď pri predstave na danú vec cítime úzkosť, lebo nervový systém tela má opačné nastavenie. Toto kritické poznanie nás v škole nikto neučil a systém fungujúciu najmä na odmeňovaní úspechov do nás inštaloval opak.

Kniha tajomstvo zabudla dodať najdôležitejšiu praktickú časť, že to nie je o opakovaní mantier a myšlienok, ale to čo zo seba vyžarujeme do okolie na základe najhlbších podvedomých presvedčení.

20% našich zážitkov ide do hlavy, 80% do tela. Takže si predstav, ako sa inteligencia začína znásobovať keď sa presunieš z hlavy do tela a využívaš jeho plný potenciál.

Môže to byť tak jednoduché? Áno. Ale chce to konzistentný trénng.

Ježiš povedal: „Keby len vedeli ako blízko sú k svojej vlastnej realite,rozpúšťaniu minulosti, ako blízko sú k Bohu..“

Keď sa nabudúce budeš báť, či sa tvoje želanie uskutoční alebo nie, prestaň sa modliť za konkrétny výsledok a namiesto toho si daj 9 hlbokých nádychov a povedz toto:

Želám si najvyššie dobro pre seba a všetkých zúčastnených

Vyslovenie týchto slov je aktom odovzdania sa. Pustíš kontrolu a okamžite sa shiftneš do súladu.

Objať neistotu.Uvedomiť si, že si dobrý a CELISTVÝ už aký si. Mať lepšie hranice. Nevytvoriť si hradby po prvom neúspechu. Zlepšovanie po minikrokoch. Praktikovať vďačnosť a ešte raz vďačnosť.

V stave uzemnenia, trpezlivosti a absolútneho prijatia, môžeš vytvoriť vyvážený priestor pre vesmír, aby pracoval pre tvoje dobro. Tvoja uvoľnená energia je kľúč pre superschopnosť!

Zanaya

Zdieľaj ďaľej :)

Author:

Cestovateľ, pravdohľadač, warrior, dancer, tu a teraz,umelec a začínajúci fotograf pokúšajúci sa byť všade a zároveň postupne spomaľovať a zjednodušovať, vesmír tvoriaci cez človeka na malú chvíľu. KAIZEN

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *