Neučili nás ako byť najlepší priateľ sebe..


Včera sme mali nov v rybách…A tie sú o vode,pocitoch,emóciach,energie mystika a radikálnej kreativite-jej čerpania zo zdroja.Ak ste sa cítili napriek tomuto čerstvému toku mierne zablokovaní ako ja,je to práve-čím viac sa chceme autenticky vyjadriť,aktivuje to mechanizmy módu prežitia ,ktoré kreativite bránia.pocity v našom systéme žiadajú pozornosť…


Pocity sú poslami a tým, že ich otupujeme, vyhýbame sa aj vedeniu našej vnútornej múdrosti. Ak sa k sebe aj naďalej správame rovnako ako sa k nám správali naše zdroje starostlivosti-autority keď sme vyrastali a boli od nich závislí,znova a znova sa retraumatizujeme– ak sme boli súdení,videli rodičov sa otupovať rôznymi návykovými mechanizmami a reakciami,lebo nevedeli ako sa vysporiadať s pocitmi,robili zdopovednými iných za ich pocity…proste opustenie seba samého.


Nikto v kultúre to neučí. Médiá vám hovoria, že keď si kúpite niečo,budete mať viac,toto auto alebo oblečenie,zjete túto tabletku-budete sa cítiť lepšie.


Zabudli sme, ako byť naším najväčším spojencom a priateľom.To je jedna z najdôležitejších častí cesty.Svoje roztrieštené časti v nás spojiť nech sú silné vojsko,ktoré neoslabí nič vonkajšie,ani keď nás tam opustia.Ako sa teda mám milovať? Toľko opakovaná fráza,ale nezvládnutá na frekvenčnej úrovni.


Skutočná sebaláska je schopnosť vidieť všetky svoje časti,temné i svetlé a prijať tieto duality, pretože vieme že každučký náš kúsok je dokonale nadizajnovaný aby nás doviedol presne do bodu pochopenia,následného scelenia a múdrosti.A viac humoru, ľahkosti..A že my ako celistvý kúsok sme súčasťou ešte väčších kúskov čo tvoria obrovský celok,preto automaticky skončí validovanie a porovnávanie sa s inými.Súcit so sebou samým – čo sme od nich chceli ako deti,keď sme sa cítili zle a nedostali sme to?daj si to.

Nie partner, ani iné zrkadlo,ktoré príde aby reflektovalo podvedomú časť,ktorú inak v tomto holograme nevieme vidieť.
BUĎ milujúci rodič k svojmu vnútornému dieťaťu- Nemôžme už operovať ako vystrašené dieťa ak chceme byť celiství a tvoriť priaznivú realitu.Často na to netreba špeciálne techniky len..


1.Dýchaj do pocitu -úzkosť, hnev, smútok,zúrivosť…čo ti chce povedať?Nechaj pocit hovoriť,nie tvoju hlavu,názory ostatných alebo zranené ego umiestnené v ľavej spodnej časti mozgu. Zranené ego je uviaznuté vo veku,keď sa u vás vyvinula trauma a prvé potláčacie mechanizmy. Vytvára to presvedčenia, ako neustále sebaposudzovanie podľa obrazu iných, ak ma validujú,ja môžem kontrolovať ako sa ostatní cítia voči mne.falošné presvedčenia.nemôžeme kontrolovať, čo k nám ktokoľvek iný cíti.


2.Spýtaj sa sám seba, svojej premúdrej duše -čo je pravdy na ktoromkoľvek z týchto programov? Od koho som to vzal? Ďakujem ti zato,ako si ma chcel chrániť ale teraz ťa vraciam späť komu patríš.

3.Predstav si staršiu múdrejšiu časť seba „z budúcnosti“ ako sedíte pri jednom stole. Pozývam tvoju silu a múdrosť do môjho srdca.

4.Potom sa spýtaj, čo by bolo pre mňa práve teraz láskyplné? čo je pre moje najvyššie dobro? Cvič to počas dňa a sleduj, čo sa objaví. Usmernenie je tu vždy. Nemusíš tomu veriť, stačí sa opýtať a uvidíš po čase,že si vždy vedený a nikdy nie si sám.Opakuj…


Ego sa často rado maskuje ako vedenie. tak ako zistíme rozdiel? keď to prichádza z vedenia, možno to nie je príjemné (prestať fajčiť), ale správne. Keď je to z ega,je to pohodlné, ale nie správne.


Chce to veľa cviku A ODVAHY SA Vykoreniť sa Z TÝCHTO PROGRAMOV do slobody.
Ak vieme zaobaliť znova a znova bolesť nášho vnútorného dieťaťa do lásky a súcitu, necháme ju prejsť telom a uvoľníme zo systemu namiesto jej potláčania tým že sa k sebe správane dokola ako sa k nám správali počas dospievania.

To prináša uzdravenie celého nervového systému, zdravie a zvýšenia manifestačných a kreatívnych schopností. Začneme životu prejavovať sa cez nás čo najhojnejšie-čo je náš originálny stav, a teda magneticky priťahovať úžasné situácie a ľudí zo stavu NAŠEJ HODNOTY a nie ZRANENIA tvoriace toxické cykly či emočne nedostupné a narcistické osoby.

Zanaya

Zdieľaj ďaľej :)

Author:

Cestovateľ, pravdohľadač, warrior, dancer, tu a teraz,umelec a začínajúci fotograf pokúšajúci sa byť všade a zároveň postupne spomaľovať a zjednodušovať, vesmír tvoriaci cez človeka na malú chvíľu. KAIZEN

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *