Možno si práve potreboval počuť toto..

Ľudia na tvojej ceste ti niekedy povedali, že nie si toho hoden..“Mojej“lásky,byť v tíme…

Ale ver tomu,že to neboli správni ľudia alebo pozície pre tvoj chodník.
PROGRAM: ČO SI O MNE DRUHÍ POMYSLIA? 😱
No prinajmenšom, že si chuj.
Možno aj korunovaný.. 😀
A sere ťa to?
Máš potrebu im dokazovať, že nie si chuj?
Tak vtedy si ten korunovaný
Že, prečo?
Lebo nikdy ten boj nevyhráš.
Na tejto planéte si magor, keď sa stravuješ zdravo, aj keď sa stravuješ nezdravo.

Vesmír ti už vydlaždil cestu…
Mať na háku a ísť von s kožou sa ľahko chápe ale ťažko praktizuje však? To neznamená že ostaneš sedieť kým ti padnú pečené holuby do úst…Znamená to, že je vhodné pozorne sledovať aké možnosti a synchronicity sa ti prezentujú každý deň..Lebo ver, že oni tam sú..A kým sa plne ukážu,buduj si svoju silu,trpezlivosť a gráciu.

Malé kroky, ako dávať tieto hodnoty sám sebe,dostať sa naspäť k svojej „detskej“ zvedavej hravej mysli,ktorú každý vnútri seba máme.Nezjazdiť sa v hlave za každý detail,ktorý sme pokazili,ale naopak,kreatívne ho uhrať a nezastavovať,ako keď nasadzuješ korálky na náhrdelník, a tá snehová guľa sa začne nabaľovať.

Ukázať sa dňu v svojej najlepšej energii aj ked sa všetko siere,niečo skúsiť, a čo nezvládam bezstarostne pustiť. Prestať toľko egom kontrolovať každý výsledok a vzťah.Praktizovať pauzu. To mi nikdy nešlo, od oca som bola naučená, že len tlačenie prinesie výsledok, no niekedy je to práve akt otvorenia sa prijímaniu. Pauza a predstava, že všetko smeruje ku mne mi pomáha obnoviť myseľ,keď je vyčerpaná.Je to vlastne ilúzia,že nevládzeš ďalej.

Ten krok,ked sa zasekneš je presne ten kedy sa otvára nový level a treba pokračovať, ale s pauzami, konzistentnostou a jemnosťou.Telo vládze, len myseľ ho presvedčila že nie.


Alebo spoločnosť. Že s pribúdajúcim vekom sa už nedá rozvíjať činnosti a sny, ktoré ho bavia, len žiť monotónny život.


Si hodný skvelého života a neplnenia snov!Prestaň pochybovať nad sebou a „Tripovať! „:D ( stop tripping,milujem to slovné spojenie)


A hlavne-to čo si už určite všade počul- aspon trošičku sebalásky..predtým ako očakávaš aby ľudia verili v tvoj sen a ciele,musíš v ne veriť ty sám.

Univerzum testuje,poznám to na sebe.Akonáhle som dala von niečo, v čo som neverila alebo som tam nemala pevné základy,bolo by mi to ukázané,vráť sa tuto lebo je to stále z pozície ega, potreby dávať von niečo čo som ešte nezvládla sama v sebe.


A hlavne 2:


Neber sa tak vážne…každý je aj tak busy s tým čo si o nom každý pomyslí.. 😀 je to fakt jedno veľké ihrisko.. niekedy sa beriem tak vážne až je to na smiech..


Keď budeš dbať na to, čo si o tebe myslia druhí, dávaš im svoje kormidlo do rúk.
Už sa nepozeráš svojimi očami, ale sú to ich oči v tvojej lebke…


Im je u prdele, že ty potom ležíš v depke, nespíš, neješ, reveš a len nadávaš na ten poondiaty svet.
Je im to u prdele…
U prdele!
Tak prečo by si mal brať ty nejaký ohľad?
Zober sa a rob, po čom ti srdce prahne.
Čo cítiš, že je tvoje.
Skutočne tvoje!
Choď a zober si to!
Nech ťa roznesú na kopytách!
Čo je koho do toho, v ktorej sfére si ty pošahaný?!
To, toten barista ma ovládať tvoj život?
Raz zomreš, a aj oni zomrú…
Ale nikto z vás naozaj nežil.
Mysli na to, čas tiká…
Len trpezlivo zasievaj semiačka,ktoré ak sú stále zalievané je nemožné aby z nich nevyrástol strom so silnými koreňmi a základmi.
Tak si uži tu cestu! Si HODNÝ postupit do dalšieho levelu a dverí!

Zanaya

Zdieľaj ďaľej :)

Author:

Cestovateľ, pravdohľadač, warrior, dancer, tu a teraz,umelec a začínajúci fotograf pokúšajúci sa byť všade a zároveň postupne spomaľovať a zjednodušovať, vesmír tvoriaci cez človeka na malú chvíľu. KAIZEN

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *