Máš pocit že nezapadáš? Možno si tvorca Novej Zeme..

Priekopníci Nového Veku vs.Normy a ideály spoločnosti


Každý sa rodí s vášňou a unikátnou rolou.Predstavte si,že je to prekrásna červená ruža s ktorou urobíte skok na Zem do neznáma a nesiete ju v tele a srdci.Pozrite sa na ružu, ako teraz vyzerá?Trocha smutne a obnosene, alebo žiari vibrujúco?Cítime stále farby života a radosť z malých okamihov ?


Čo bráni dovoleniu pôvodnému prúdu aby sa slobodne prejavil vo vašom živote je len a jedine podvedome naprogramovaný strach z toho, čo spoločnosť a jej programy považujú za vhodné a správne.Bud poslušný a normálny.


Ale vy,priekopníci Nového veku môžte byť príkladom pre ľudí, ktorí sú lapení v strachu. VY ste príkladom, ked si naozaj stojíte za sebou,načúvate svojim pocitom,primerane k nim žijete a nechávate tak vonkajšie súdy.Tieto súdy sa rodia z kolektívneho strachu,nie Lásky a sú založené na starých pravidlách a kódoch, ktorých skutočný pôvod si už nikto nepamätá,bol vymazaný z histórie a prijatý za normu.


Tieto staré normy, ktoré už viac neudržujú spojenie s ľudským srdcom a autenticitou,jednotou čakajú, že budú transformované zvnútra,ľudmi,ktorí sa odvážia aj navonok otvoriť nové perspektívy. Zem, ľudstvo čaká na vás ,čaká na inšpirované štandardy,ktoré pomôžu ľudom spojiť sa so svojimi srdcami a skutočnými túžbami.

Prispievate ku kolektívnej premene Vedomia tým,že ste príkladom Odvahy,skutočnosti,a lásky namiesto nasledovania strachu a manipulácie, ktorá číha za každým rohom odseknúť Vás od svojej pravej podstaty.
V ľudoch je veľa strachu nainfikovanych falošnými bohmi v súvislosti s tým, čo od nich vyžaduje a očakáva spoločnosť.Zvláštne je že spoločnosť ako taká dokonca ani nejestvuje. To, čo máme je veľa ľudí pohromade so svojimi hlboko zasadenými strachmi a traumami. Každý túži byť v hĺbke duše slobodný,byť kým je,bez strachu z odsudzovania druhými.


Zamyslite sa preto prosím znova,kedykoľvek venujete veľa pozornosti tomu, čo si o vás druhí myslia. V skutočnosti sa tiež stávate ich najhorším nepriateľom,pretože prijatím ich pravidiel a obavou z ich súdov udržujete falošné ideály živé a dusíte vás ešte silnejšie..


Odvážte sa pozvať hravú,detskú časť vás. Dotýkajte sa svojho vnútorného dieťaťa často. Ono vie veľmi dobre,čo chce.Často len ťažko vnímate po čom vaše srdce naozaj túži a máte pocit, akoby ste stratili svoju vášeň a účel. Dôvodom je, že už nedovolíte dieťaťu aby sa hralo,a pretváralo imagináciu do reality.

V skutočnosti vieme ovplyvniť len tri veci- naše myšlienky,predstavy a činy. Ostatné nechajte na iných, je to ich karma.
Napojenie sa na Vaše tvorivé podnety a vyjadrovanie ich jedinečným spôsobom často vyžaduje, aby ste sa odchýlili od cieľov a ideálov spoločnosti. Môže sa stať aj že váš prirodzený rytmus seba-skúmania a vyjadrovania toho kým ste nepasuje do rozvrhu spoločnosti o tom, ako a kde dosiahnúť určité veci v živote

Môžete najprv prejsť dlhším procesom svojho seba spoznavania,pričom najprv nedosahujete ani neprodukujete nič na vonkajšie viditeľnej úrovni. Kým toto sa môže ľudom zdať neefektívne alebo neúspešné, VY môžete veľmi ťažko pracovať na vnútornej úrovni objavujúc hodnotné veci o sebe,ktoré sa nevyhnutne po nejakej dobe prejavia aj navonok!


1.Dajte si čas na to, aby ste objavili kto ste,kam vás vaša prirodzená energia vedie a začlenili to do vašej emocionálnej fyzickej bytosti.
2.Nevenujte pozornosť vonkajšiemu úspechu
3.Zamerajte sa na to,z čoho máte dobrý a správny pocit, a zažívajte mier a pokoj vo vnútri,ľahšie sa dostanete do dotyku so svojou pôvodnou energiou duše
4.Pociťujte inšpiráciu- kdekoľvek prúdi a napĺňa vaše bunky,ste na správnom mieste.
5.Byť verný svojmu vnútornému hlasu, to čo robíte prirodzene dobre je to,čo vás vedie k vašej vášni
6.Udrživanie jasných hraníc a odvaha povedať nie,brať seba vážne a nie názory ľudí, ktorí sa nikdy neodvážili z komfortnej zóny vystúpiť
7.vTrpezlivosť a rytmus- robte to krok za krokom


Ak sa meriate podľa vonkajších kódov(čo je primerané môjmu veku, pohlaviu,spoločenskemu postaveniu) obmedzujete sa v tomto univerze kde je možné všetko a neumožňujete vnútornému snívačovi a vizionárovi aby vás vzal mimo týchto obmedzení a zosúladil vás so svojim pravým JA,misiou,rolou ktorú ma každý a vedie k naplneniu úlohy,hojnosti a radosti. Je to právo, ktoré má každý od narodenia len nevie, že ho má.Prijali sme rolu utrpenia a choré normály elity za vlastné. Problém je skrývanie informácii.


VY všetci ste sa narodili s túžbou niečo prejaviť na Zemi, pre vás najmä,a pre ostatných .Nie niesť bremeno sveta,ako si veľa ľudí a liečiteľov myslí.Proste sa stať energiou riešenia a ako taký maják ju šíriť dalej, často stačí malá drobnosť,alebo len vaša prítomnosť ktorá spustí dominový efekt v ostatných.Tak to je krásne nastavené. Neprišli ste sem žiť vo veži zo Slonoviny.

Ste súčasťou kolektívneho Vedomia na Zemi, a prišli ste sem v tomto čase, aby ste boli vodcom a inšpirátorom zmeny. To vás urobí naplnenými a skutočne šťastnými,nie nekončiaca honba za niečím vonku.Aj to je krásne,a príde to prirodzene zmenou nastavenia vnútri.

Prijatia polarít a vlastných tieňov.Potom sa iluzórne hranice, akoby opona hraníc zdvihne a VY si všimnete krásu života a svoju Cestu omnoho jednoduchším a ľahším spôsobom.

Riešenia sú v tomto informačnom poli všade.Len naše bloky ich odpudzujú. Čím viac sa oslobodíte od falošných Bohov,ktorí vás udržujú malými a ustráchanými,tým viac vás bude Vesmír podporovať a poskytne vám prostriedky potrebné na to, aby ste priviedli svoje vášne k uskutočneniu.

Že máte pochybnosti ? To na začiatku každý. A čo tak skúsiť malý krôčik ? Nič tým nestratíme…🙂

Zdieľaj ďaľej :)

Author:

Cestovateľ, pravdohľadač, warrior, dancer, tu a teraz,umelec a začínajúci fotograf pokúšajúci sa byť všade a zároveň postupne spomaľovať a zjednodušovať, vesmír tvoriaci cez človeka na malú chvíľu. KAIZEN

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *