David Icke – Len nekonečná láska je skutočná..

Tak začal som čítať knihu od Davida Icka.. a po videní asi 50 jeho videí kedysi dávno, je toto tiež celkom slušná nakladačka.. Všetko naokolo je jedna veľka ilúzia kde bežný človek nemá ani potuchy o tom čo sa tu v skutočnosti deje a kto ťahá nitkami na tejto matičke zemi.. Pretože tak ako pre nás sú mravce maličké tak sme mi maličký z pohladu našej galaxie.. Z čoho dosť logicky vyplynie, že tu na 100% nie sme sami a už vôbec nie na vrchole vývoja..

Len by ma zaujímalo ako to David „vidí“, kedže v knihe spomína vplyv iných bytostí „reptiloidov“, ktorí frekvenčne pôsobia na našu realitu resp. hologram, pričom majú aj schopnosť tzv. shapeshiftingu, čo je zmena podoby, resp. frekvencie v ktorej danú osobu vnímame ako človeka, no ona je niečím celkom iným.

V podstate realitu, ktorú vidíme nám dekóduje náš mozog. Čiže dosť to aj súvisí s tým, že čomu veríme to aj vidíme. Toto je inak zaujímava téma, lebo už viackrát som rozmýšľal, že ok ak to teda tak je, prečo vidíme stále  rovnaké veci na uričtých miestach, napr. budovy obchody stromy a pod. To by znamenalo, že tej predstave musíme veriť viacerí.

Čiže niečo na spôsob, keď verím, že tam ten strom nie je, alebo tá budova, tak by som ju nemal vôbec vidieť. Toto sa teda prikláňa k úvahe, že to bude možno podobne ako vo filme Matrix, a síce, že okolitá „realita“ je program, a ked ten program mám „nahraný“, tak ho jednoducho „vidím“.

19.2.2012

 

Zdieľaj ďaľej :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *