Bádanie?

Tak po rokoch klasickej „práce“, alebo „zamestnaní“, „živnostnení, podnikaní“ sa mi ukazuje jedna zaujímavá vec, a síce, že činnosť, ktorú som automaticky vždy robil bolo a je bádanie, čiže bádanie po faktoch a súvislostiach a tak teraz rozmýšľam ako je možno túto činnosť zhodnotiť, čiže pretaviť na zatiaľ „peniaze“ za ktoré je možné v matrici si kúpiť hmotu? 🤣 (to čo používame nie sú peniaze.. Bádal som..) Chápete ma? Nemám zatiaľ chuť písať knihu a pod, baví ma ten proces bádania.

A ten je nepredvídateľný! Pretože neviete čo a kde sa vám objaví na tej ceste. Vynára sa to „náhodne“. A sú to tony „času“, niekedy.. 😅 Zatiaľ ako forma odmeny za bádanie ma napadá niečo ako patreon, čiže členstvo kde ľudia prispievajú xx mesačne a vždy do neho pribúdajú nové materiály. – čiže dávam druhým súvislosti ak niečo nájdem, tým ich obohacujem, lebo jedna vec je nájsť info a druhá si pospájať isté veci vďaka ktorým príde „pochopenie“ a teda vynorí sa niečo podstatné a hlavne pravdivé..

💫👀 Ide mi o vnímanie z uhla pohľadu 5D, lebo doteraz sme žili v 3D, aka súperenie, porovnávanie, platenie, zamestnanie, práca, zamestnávateľ, odvod, daň,… Rozumiete mi? Tie pojmy dimenzia používam, aby som rozdelil úrovne vnímania reality.. ⏱️ Napíšte vaše pohľady, nápady, inšpirácie, som zvedavý..

Zdieľaj ďaľej :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *